Slovenčina Slovenčina English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Yкраїнського Yкраїнського
VAŠA PERSONÁLNA ISTOTA

Vodič VZV

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce Bratislava
Ponúkaný plat 865 eur/mesiac brutto + odmeny a príplatky
Dátum nástupu 01.04.2022
Druh pracovného pomeru Trvalý pracovný pomer
Vhodné pre absolventa nie
Náplň práce, právomoci, zodpovednosti

  • obsluha VZV - nutná prax a platný preukaz
  •  bežná práca v sklade
  • manipulácia s tovarom
  • práca s ručným skenerom (pickovanie)
  • vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
  • práca v dvojzmennej prevádzke

Iné výhody

  • práca na trvalý pracovný pomer
  • možnosť čerpania záloh
  • stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
  • bohatý sociálny program
  • stravné lístky až vo výške 3,83 eur (zamestnávateľ prispieva 3,53 eur)
  • zľavy na nákup v podnikovej predajni
  • mzdové zvýhodnenia podľa kolektívnej zmluvy
  • 13., 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

  • Nutná prax s obsluhou VZV a platný preukaz - PODMIENKOU!
  • práca s potravinárskymi výrobkami - potrebný potravinársky preukaz
  • základná znalosť práce s PC (word, excel)
  • zodpovednosť, spoľahlivosť
  • flexibilita

Informácie o spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Potravinársky priemysel

Informácie o výberovom konaní

 Životopis zaslať na praca@mrjob.sk