Slovenčina Slovenčina English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Yкраїнського Yкраїнського
VAŠA PERSONÁLNA ISTOTA

O nás

Mr. Job je spoločnosť, ktorá ponúka nové možnosti získavania a riadenia ľudských zdrojov a pomáha vyriešiť najkritickejšie problémy spojené s ľudským kapitálom. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnou praxou v oblasti personalistiky.

Na základe našich odborností dokážeme zabezpečiť celý proces od získania, náboru pracovníkov, cez ich presun, kontrolu, školenia až po outsourcing.

Našim cieľom je poskytovať  komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť potreby klientov. Snažíme sa dosiahnuť kvalitu vo všetkom, čo robíme, podieľame sa na tvorbe inteligentnejších a lepších spôsobov pracovných postupov, nových produktov a najlepších riešení pre zákazníka. Nevyberáme len vhodného kandidáta na prácu, ale overujeme aj jeho predchádzajúce skúsenosti a potenciál. Naše skúsenosti a bohaté zdroje nám umožňujú nájsť pre našich klientov nových ľudí a to aj v priebehu niekoľkých dní. Komunikácia s klientom je založená na dôvere a vzťahoch. Pracujeme na budovaní dlhodobých vzťahov, ktoré zvyšujú konkurenčnú výhodu pre našich zákazníkov. Snažíme sa byť tými najlepšími v našom odvetví, pre našich klientov, uchádzačov a kolegov. Podnikáme v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou.

Mr. JOB = VAŠA PERSONÁLNA ISTOTA

 

Pomôžeme vám získať ďalších členov tímu, zaujatých a motivovaných, ktorých potreby sa čo možno najviac kryjú s potrebami vašej spoločnosti a ktorí budú ochotní plniť vami stanovené ciele!