Slovenčina Slovenčina English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Yкраїнського Yкраїнського
VAŠA PERSONÁLNA ISTOTA

Ponuka služieb

Cieľom spoločnosti Mr. Job je profesionálny prístup ku každému klientovi. To je základným predpokladom pre vysoký štandard kvality poskytovaných služieb personálneho poradenstva. Našim cieľom je spokojnosť klientov a preto uchádzači o prácu prechádzajú podrobným výberom a kvalitným zaškolením pod dozorom koordinátora. Ten je výhradne pridelený ku klientovi a na základe jeho požiadaviek riadi celý proces začlenenia našich pracovníkov, čo je zárukou flexibility a nastolenia úspešnej spolupráce.

Personálny leasing

Na základe zmluvných dojednaní Vám poskytneme vhodných kandidátov podľa Vami špecifikovanej objednávky a požiadaviek. Pre správny výber Vašich potenciálnych pracovníkov zabezpečíme výberové konanie na profesionálnej úrovni vrátane štandardných metód spojených so zaistením dostatočných počtov kvalifikovaných uchádzačov.

V našej širokej ponuke služieb personálneho leasingu nájdete:

V rámci služby dočasného pridelenia zamestnancov Vám naši personálni konzultanti poskytnú komplexnú správu dočasne pridelených zamestnancov, ktorá zahŕňa:

Take over

V rámci tejto služby ponúkame klientom možnosť prevziať interných pracovníkov do nášho zamestnaneckého kmeňa, t.j. zamestnanci naďalej pracujú pre klienta bez akejkoľvek prestávky a my zabezpečíme kompletnú personálnu a mzdovú agendu.

Recruiting

Ponúkame Vám službu, ktorá je riešením šetriacim váš čas a vynaložené úsilie zamerané na vyhľadávanie pracovníkov na trvalý pracovný pomer. Ušetríte čas a náklady vynaložené na vyhľadanie vhodných kandidátov, od inzercie, selekcie, po osobný pohovor s kandidátmi. Uchádzači sú testovaní podľa špecifických potrieb klienta a podľa náročnosti obsadzovanej pozície. Recruiting zahŕňa analýzu, stratégiu výberu (výber z internej databázy , inzercia, priame vyhľadanie, iné zdroje), výber kandidáta (preverenie referencií, osobný pohovor, testovanie, posúdenie predpokladov pre danú pozíciu), zhodnotenie kvality kandidáta.

Záruka spokojnosti