Slovenčina Slovenčina English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Yкраїнського Yкраїнського
VAŠA PERSONÁLNA ISTOTA

Vodič VZV, retrakár

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce Senec
Ponúkaný plat od 5,70 eur/hod. netto (nástupný plat)
Dátum nástupu 01.04.2022
Druh pracovného pomeru Trvalý pracovný pomer
Vhodné pre absolventa nie
Náplň práce, právomoci, zodpovednosti

 - obsluha vysokozdvižného vozíka, ratráku, systémového zakladača
- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
- práca v dvojzmennej prevádzke (denné a nočné zmeny)

Iné výhody

 - výborné platové podmienky
- práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť čerpania týždenných záloh
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- možnosť ubytovania za nízke poplatky alebo príspevok na ubytovanie
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu

Požiadavky na zamestnanca

 - prax s obsluhou VZV, ratráku a systémového zakladača - nutný preukaz W1, W2, G
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- flexibilita

Informácie o spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

  Životopis zaslať na praca@mrjob.sk