Slovenčina Slovenčina English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Yкраїнського Yкраїнського
VAŠA PERSONÁLNA ISTOTA

Konsolidátor - skladník

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce Ivanka pri Dunaji, Devínska Nová Ves
Ponúkaný plat 4,50 eur/hod. netto
Dátum nástupu 01.04.2022
Druh pracovného pomeru Trvalý pracovný pomer
Vhodné pre absolventa nie
Náplň práce, právomoci, zodpovednosti

 - kompletizovať objednávky podľa požiadaviek zákazníkov
- konsolidovať objednávky podľa určených trás a rozvozových plánov
- pripravovať palety na odvoz (obalenie, zoznam tovaru na palete a pod.)
- pracovať s potrebnou manipulačnou technikou
- umiestňovať tovar do lokácií podľa rozvozového plánu
- udržovať efektívne vzťahy a komunikáciu s internými partnermi v rámci spoločnosti
- úzko spolupracovať s vodičmi rozvážajucimi tovar zákazníkom
- udržovať si aktuálne znalosti o sortimente, orientovať sa v sortimente, kontrolovať kvalitu a trvanlivosť sortimentu
- udržovať distribučnú aj predajnú časť plochy v čistote
- pripravovať distribučnú platformu a skladové plochy
- kontrolovať objednávky pri konsolidácii z jednotlivých pikačných zón
- v prípade potreby závoz objednávky zákazníkovi

Iné výhody

 - práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť čerpania týždenných záloh
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- dochádzkový bonus
- NÁSTUPNÝ BONUS 50 eur za odpracovaný mesiac

Požiadavky na zamestnanca

 - orientácia na zákazníka
- komunikačné a organizačné schopnosti
- znalosť sortimentu
- časová flexibilita, zodpovednosť, rýchle pracovné tempo, presnosť
- schopnosť osvojiť si interné procedúry a ich dodržiavanie
- dobrá znalosť práce s PC, trestná bezúhonnosť, znalosť práce s ručným skenerom a manipulačnou technikou, dodržiavanie pravidiel PO a BOZP

Informácie o spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Potravinársky a mimo-potravinársky priemysel

Informácie o výberovom konaní

   Životopis zaslať na praca@mrjob.sk, alebo kontakt telefonicky na 0800 666 999