Slovenčina Slovenčina English English Deutsch Deutsch Magyar Magyar Yкраїнського Yкраїнського
VAŠA PERSONÁLNA ISTOTA

Upratovacie a čistiace práce

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj
Ponúkaný plat 623 eur brutto
Dátum nástupu 01.04.2022
Druh pracovného pomeru Trvalý pracovný pomer
Vhodné pre absolventa nie
Náplň práce, právomoci, zodpovednosti

 Ponúkame nenáročnú prácu čistenia a upratovania kancelárskych priestorov, logistických skladov, výrobných hál atď. Ide o nenáročnú prácu, upratovanie kancelárií, spoločných priestorov, šatní, toaliet, vynášanie odpadkov, upratovanie výrobných hál, logistických skladových priestorov v logistických parkoch.

Pokrývame takmer celé Slovensko, preto je práca vhodná pre ľudí z rôznych lokalít Slovenska. Prácu je možné vykonávať na plný aj polovičný pracovný úväzok. Počas pracovnej zmeny je potrebné sa presúvať medzi jednotlivými pobočkami, zabezpečujeme preto prepravu z miesta na miesto.

Iné výhody

 - Stabilná práca

-  jednoduchá práca vhodná pre každého

- možnosť čerpať týždenné zálohy

- flexibilný pracovný čas, je možné si zmeny vopred naplánovať

Požiadavky na zamestnanca

Flexibilita, zodpovednosť, zmysel pre poriadok a čistotu

Informácie o spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Upratovanie

Informácie o výberovom konaní

 Životopisy zasielať na mailovú adresu: praca@mrjob.sk. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.